Vyžarovanie zeme – vodné žily – negatívne vplyvy Hartmannových zón

Nižšie popísané skutočnosti sú založené na pozorovaniach a nejedná sa o vedecké fakty.

Na základe merania aury desaťtisícov ľudí sme v neviditeľnom pozadí väčšiny chronických ochorení spozorovali jeden zvláštny fenomén. Môže to prameniť z toho, že postele ľudí alebo ich pracovné miesta sú na „zlom mieste“, kde dochádza k vyžarovaniu zeme.

Čo to znamená „na zlom mieste“?

Zem má negatívne, zdraviu škodlivé vyžarovanie, ktoré nazývame aj geopatogénnym vyžarovaním.

hartmann-zona-

Umiestnenie Hartmannových zón

Jedná sa o Hartmannove zóny, ktoré sa po dvoch metroch opakujú v severojužnom a východozápadnom smere. Ich šírka je tridsať centimetrov.

Zistili sme, že ak sa niekto v noci alebo po dlhšiu dobu cez deň nachádza na mieste vyžarovania zeme, ak leží alebo sa zdržiava nad týmto miestom, po určitom čase sa v organizme v okolí ovplyvňovaného pásma prechádzajúceho cez telo môžu vytvoriť zápaly.

hartmann-uzol na hrudníku

Uzol Hartmannových zón v oblasti hrudníka

 

Podľa našich skúseností, ak sa telo dostane nad Hartmannov uzol, môže po určitom čase, po 4 až 5 piatich rokoch, dôjsť dokonca k srdcovému infarktu (infarctus myocardii).

hartmann- uzol -na hlave

Uzol Hartmannových zón pri hlave

Bolo spozorované, že posteľ detí, ktoré trpia epilepsiou, je obvykle umiestnená na mieste, kde sa pod hlavou nachádza uzol Hartmannovej zóny. Zistili sme, že zdržiavanie sa v Hartmannových pásoch môže spôsobiť zápaly, ktoré môžu byť chronické.

Ešte silnejšie vyžarovanie než Hartmannove zóny majú vodné žily nachádzajúce sa hlboko v zemi.

vodná žila

Vodná žila nachádzajúca sa pod povrchom zeme

Šírka vodných žíl môže byť 60 až 80 centimetrov, niekedy aj dva metre. Vodné žily môžu ležať v hĺbke 5, 10, 30 ale aj 80 metrov pod povrchom zeme.

hartmann -uzol-na panve

Uzol Hartmannových zón v oblasti podbruška

Staré pozorovania poukazujú na to, že ak je posteľ umiestnená tak, že vodná žila- Hartmannov uzol prechádza cez telo v oblasti podbruška, môže sa vyvinúť nádor maternice, vaječníka, prostaty alebo hrubého čreva.

Na základe našich pozorovaní sa zistilo, že pacienti trpiaci nádorovými ochoreniami často majú lôžko nad vodnou žilou alebo Hartmannovým uzlom. Na základe meraní aury 300 tisíc ľudí sme naše merania zhrnuli do mapového systému a publikovali. Na vyše tridsiatich prípadoch predstavíme, akú súvislosť sme zistili medzi vyžarovaním zeme a určitými chorobami.

vodná žila -pozdlž

Vyžarovanie vodnej žily prechádzajúcej pozdĺžne cez telo

Podľa našich skúseností zdržiavanie sa nad pozdĺžnou vodnou žilou často spôsobuje leukémiu, Parkinsonovu chorobu, sklerózu multiplex, gastrointestinálne krvácanie, zúženie ciev (artériosklerózu), PCP a zápal kĺbov (artritídu). Spozorovali sme, že nad Hartmannovými uzlami sa vyskytujú zápalové stavy, zatiaľ čo pri zdržiavaní sa nad vodnými žilami vznikajú dlhotrvajúce, vážne chronické choroby.

vodná žila -kríž- pod hlavou

Uzol vodných žíl pri hlave

V štatistikách samovrážd je Maďarsko na prvom mieste. Naše merania týkajúce sa vyše 60 osôb, ktoré spáchali samovraždu ukázali, že na ich lôžku sa pod hlavou vždy nachádzal uzol vodnej žily. Začína sa to depresiou, pokračuje psychickým napätím a neskôr môžu viesť tieto veľmi vážne energetické poruchy k samovražde.

dobré miesto postele

Lôžko mimo vyžarovania zeme

Na základe našich pozorovaní sa zistilo, že ak chorí umiestnia svoje lôžko na „dobré miesto“, teda na neutrálne miesto mimo vodnej žily alebo vyžarovania zeme, pokračovanie choroby sa môže zastaviť. Po niekoľkých týždňoch často dochádza aj k autoliečbe.

Ak zmeníme svoj doterajší životný štýl, môžu sa dostaviť mimoriadne výsledky: hluchí budú znovu počuť, slabé oči sa zlepšia o 1, 2 až 3 dioptrie, zmizne hypertrofia štítnej žľazy, 10 až 20 ročné kožné problémy (ekzémy, lupienka) za niekoľko týždňov zmiznú.

Ľudom treba ozrejmiť tieto pojmy, pretože kým pojem nepoznajú, nemajú o týchto veciach ani poňatia!

Radiestézia – detekcia žiarenia

Geopatogénne žiarenia

„Nič nie je tajomné, pokiaľ sa na to nepoukáže.

Nič nie je utajené, pokiaľ sa to neodhalí.”

 Cítili ste už ten zvláštny, mystický a jedinečný pocit, keď ste vstúpili do stredovekej budovy, napríklad do kostola? Pravdepodobne áno. Viete však, aké je racionálne vysvetlenie tohto pocitu?

O čo jednoduchšie by bolo na túto otázku odpovedať stredovekému človeku, o to neuveriteľnejšie sa zdá byť vysvetlenie dnešným ľuďom. Radiestézia, po slovensky detekcia žiarenia, sa dnes z architektúry takmer vytratila. Umiestnenie budov, ktoré majú slúžiť niekoľkým generáciám, sa dnes väčšinou vyberá náhodne, zabúdajúc na metódy, ktoré sa používali v stredoveku.

Značná časť našich stáročných kostolov bola totiž postavená podľa pokynov vtedajších radiestétov, šamanov a mágov, ktorí našli to pozitívne vyžarovanie zeme, ktorého priaznivé účinky môžeme cítiť dodnes.

Skeptici by samozrejme mohli argumentovať, že ignorovaním pozitívneho vyžarovania zeme tieto miesta nanajvýš stratia svoje čaro. Avšak opomínaním škodlivého, negatívneho vyžarovania vystavujeme riziku svoje vlastné zdravie a život, ako aj zdravie a život našich najbližších (ako to dokazuje niekoľko tisíc zaznamenaných prípadov).

Čo je to vlastne za jav, ktorý z hlbín raz prináša liečivú silu a inokedy poškodzuje život?

Jedným z prejavov žeravej magmy, obrovského množstva energie vo vnútri našej zeme, je geopatogénne žiarenie, ktoré sa ťahá po povrchu našej zeme vytvárajúc štvorcovú sieť. Dnes toto žiarenie poznáme ako Hartmannove zóny, pomenované po Hartmannovi, ktorý o nich ako prvý publikoval. Spozorovali sme, že ak Hartmannova zóna po dlhšiu dobu, počas niekoľkých rokov vplýva na ľudské telo, napríklad prechádza pod lôžkom, v jej uzle čoskoro vzniknú zápalové, alergické a iné ochorenia. Väčšinu týchto problémov však možno lekárskou liečbou napraviť.

Zistili sme aj to, že ak sa nezistí príčina, skôr či neskôr sa problém znovu objaví a choroba sa stane chronickou. Ďalšiu skupinu negatívnych vyžarovaní, ktoré tiež nemožno zanedbávať, tvoria vibrácie spôsobené vodnými žilami nachádzajúcimi sa pod povrchom zeme. Na základe našich pozorovaní môžu mať na zdravie ešte vážnejší škodlivý vplyv než Hartmannove zóny. Vznik ochorenia v značnej miere závisí od toho, kde sa toto vyžarovanie dostáva do kontaktu s našim telom.

Zdroj: matrixdrops.com